Dystrybutor pomp ciepła

Pompy ciepła typu powietrze  - woda przeznaczone są do centralnego ogrzewania domu,  podgrzewania ciepłej wody, a w okresie letnim do chłodzenia pomieszczeń.
Tradycyjne systemy grzewcze często są drogie w eksploatacji. W poszukiwaniu nowych technologii ogrzewania z wysoką wydajnością, niskimi kosztami eksploatacji oraz przyjaznymi dla środowiska, proponujemy pompy ciepła renomowanych światowych firm Panasonic, Sinclair zapewniającymi bezawaryjną pracę na bardzo długi okres użytkowania.

Panasonic - pompa ciepłaPOBIERZ KATALOG
pompy ciepła Panasonic:
>>
Panasonic pompy ciepła 2012 <<

Panasonic może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w produkcji systemów ogrzewania i klimatyzacji.
Dążenie do doskonałości spowodowało, że firma Panasonic to dziś światowy lider rozwiązań
w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji. Systemy te nie tylko odpowiadają wszelkim wymogom współczesnego budownictwa, ale zapewniają maksymalną wydajność, są zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami ochrony środowiska.
Nowy system Aquarea firmy Panasonic jest oparty na technologii wysokowydajnych pomp ciepła, które nie tylko ogrzewają pomieszczenia i wodę użytkową, ale również chłodzą w lecie, zapewniając niezrównany komfort i wydajność niezależnie od warunków pogodowych — nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych. 
Nowoczesne rozwiązanie dla ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody użytkowej w nowych i istniejących budynkach.

wysoko wydajna technologia pompy ciepła (COP wynoszące 4,67 w modelu 12 kW)
szeroki wybór urządzeń o mocy od 7 do 16 kW, jedno- lub trójfazowych, monoblokowych lub typu split
ograniczenie kosztów energii (78% oszczędności w porównaniu do systemu ogrzewania elektrycznego)
możliwość podłączenia do istniejącego systemu ogrzewania.

jednostka zewnętrzna: przechwytuje darmową energię z powietrzapanasonic pompa rzeszow
zewnętrznego i przekazuje ją do domu poprzez moduł hydrauliczny. Ta darmowa energia jest transportowana do modułu hydraulicznego za pośrednictwem przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego o wysokiej wydajności cieplnej (R410A).
moduł hydrauliczny:  z panelem sterującym, umożliwia kontrolowanie temperatury wewnątrz domu oraz maksymalizuje sprawność. Moduł wyposażony jest w wymiennik ciepła, który przekazuje energię zgromadzoną w czynniku chłodniczym do wody wykorzystywanej następnie do ogrzewania
domu oraz jako ciepła woda użytkowa. Moduł hydrauliczny jest głównym elementem, jeżeli chodzi o ogrzewanie oraz produkcję ciepłej wody użytkowej. Posiada on również fi ltr cząstek o średnicy 400 μm. Moduł ten jest umiejscowiony w domu w przypadku systemu typu split lub w urządzeniu zewnętrznym w przypadku systemu monoblokowego.
zbiornik ciepłej wody użytkowej:  służy do jej podgrzewania. Jest wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długą żywotność. Jest również wyposażony w grzałkę o mocy 3 kW gwarantującą maksymalny komfort, kiedy temperatury na zewnątrz są bardzo niskie. Grzałka umieszczona jest na górze zbiornika i gwarantuje maksymalną sprawność oraz szybkie nagrzewanie. Zawór 3-drogowy znajduje się w komplecie.

inne niezbędne lub opcjonalne elementy (nie dostarczane przez Panasonic):
termostat pokojowy, który można podłączyć do systemu Aquarea w celu zagwarantowania optymalnej temperatury w pomieszczeniu.
zestaw solarny, umożliwiający podłączeniu paneli solarnych pozwalających uzyskać jeszcze większą sprawność.
filtr cząstek o średnicy 400 μm chroni wymiennik ciepła przed zanieczyszczeniami i jest standardowym wyposażeniem modułu hydraulicznego Aquarea. Moduł hydrauliczny Aquarea posiada dwa zabezpieczenie przeciążeniowe zapewniające maksymalne bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia zwarcia.

POBIERZ KATALOG pompy ciepła Panasonic:
>>
Panasonic pompy ciepła 2012 <<
 

strona glowna Kontakt Rzeszów